Şimdi Çalan Radyo radyo voyage www.radyodinleten.com

radyo voyage

radyo voyage dinle
Türkiye’de ilk olmasıyla tanınan Radyo Voyage’yi diğer radyolardan ayıran en büyük özelliği, yayın akışı ve içeriğindeki müzikler olmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek New Age, Ambient ve Soundtrack formatına sahip radyo istasyonu olmasıyla birlikte, insanların farklı alanlarda eğlenmesini ve farklı müzik tarzlarına ulaşmasını sağlamıştır. Bu anlamda Türkiye’de ilk olmayı başardığı gibi, şöhreti ve kalitesiyle de benzerleri, taklitleri çıkmaya çalışsa da barınamadığı gibi, kaliteli bir tutumla birlikte mükemmel müzik şölenlerine devamlı sahne olmaktadır. Radyo Voyage dinleti frekansları ülkemizin bir çok farklı bölgesinde aktif olarak çalışmaktadır.

Radyo Voyage dinleyicisine İstanbul ve çevresinde 107.4 frekansı üzerinden yayın yaparken, Türkiye’nin değişik illerinde farklı frekanslardan kulaklara ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra, web üzerinden ve akıllı telefonların mobil dinleme seçenekleri ve bizlere sunduğu fırsatlar doğrultusunda da marketlerden indireceğiniz uygulamalar sayesinde kolaylıkla erişim sağlayabilir, farklı bir müzik topluluğuna kulak verebilirsiniz. ‘Dünyanın Müziğine Yolculuk’ sloganıyla birlikte, müzik tarzına uygun bir seçim yapmış olan Radyo Voyage, dünyayı kulaklarınıza taşıdığı gibi, en kaliteli içeriklerle de bunu süslemektedir. Uluslar arası camiada sıklık karşılaşılan, yeni türlerin ve denemelerin içerisinde barındığı, klasik müzik yapıtlarının ise; modern, sıra dışı ve etnik yapılarının temelleriyle yükselen New Age müzik çalışmalarına sıklıkla yer veren ve günümüzde vermeye devam eden Radyo Voyage, insanlara farklı bir bakış açısı ve keyif sunmaktadır. Bunun yanı sıra yayın içerisinde karşılaşacağınız diğer türlerin arasında; Avant Classical, Pop Classical, Down Tempo, Ethnic Jazz ve Soundtrack çalışmaları da bulunmaktadır.

radyo voyage dinle

2009’un Ocak ayında yayın hayatına başlayan Radyo Voyage, aynı zamanda 2011 yılında da yılın radyosu seçilmeyi başarmıştır. İçerisinde barındırdığı mükemmel yayıncıların sunumuyla karşılaşabileceğiniz, Hayallere Yolculuk, Haftasonu Keyfi, Voyage Sunset, Bi Dünya Müzik ve Bon Voyage gibi eşsiz programlar bulunmaktadır. Aynı zamanda birbirinden kaliteli yayıncı ve Dj’lerden oluşan kadrosuyla da harika işlere imza atan Radyo Voyage, asla sıkılmamanızı ve sürekli bir eğlence ve yenilik keşfetmeniz için sizlere sunuluyor.

Aynı zamanda Radyo Voyage’ye ait olan birçok albüme ulaşabileceğiniz, kendi farklı kimliğini kalıcı hale getirip, dinledikçe mükemmel anlar yaşamanız için olağandır. Dünya çapında yayın yapmasının vermiş olduğu global dokunuşun eseri olarak, web sitesinde farklı ve yabancı dilde kullanım imkanı da sunan bu radyo frekansı, gerçek manada kaliteyi ve düzeni sunduğu dinleyicilerinin her an mükemmel zamanlar geçirmesine de vesile oluyor. Her anına mükemmel farklılıkta müzikler ve söyleşileri sıkıştırıldığı harika bir canlı yayın akışına ulaşmak için, İstanbul’da değilseniz bile, internet sitesi üzerinden mobil dinleyerek veya uygulamalar sayesinde kolaylıkla ulaşabileceğinizi asla unutmayın.

Sıradan, sıkıcı ve sıradanlaşmakta olan müziklerden sıkılıp; farklı, çekici, etkileyici ve mükemmel ötesi müziklere, sunumlara ve içeriklere ulaşmak istediğiniz her an bir tık ötenizde olan Radyo Voyage dinleyicisine Türkiye’nin nabzını tutturan radyolardandır. En kaliteli yayınlara, kattığı farklı bakış açısıyla birlikte özenle hazırlanmış içeriklere anında ulaşacaksınız.

Radyo Voyage dinle. Radyo Voyage canlı dinleTürkiye”nin ilk Ambient, Soundtrack ve New Age müzik radyosu Radyo Voyage, İstanbul ve çevresinde 107,4 frekansında şuan yayında. Üç ulusal, üç bölgesel radyo istasyonu ile Türkiye’nin en büyük radyo grubunu oluşturan Doğuş Yayın Grubu, müzikseverlere, farklı lezzete sahip bir radyo istasyonu daha armağan ediyor: Radyo Voyage. Radyo yayın anlayışı ve müzikal kimliği ile kendi alanında ilk ve tek. Adının çağrıştırdığı gibi, yola çıkmak, bulunduğu ortamdan uzaklaşmak isteyen “serüvencilere” mutlaka denemeleri gereken bir kapı aralayan “Voyage”, 10 kadar değişik müzik türünü biraraya getiriyor, kaynaştırıyor. Radyo Voyage, Ambient, Chill Out, Down Tempo, Sountrack, New Age, Avant Classical, Pop Classic, Gregorian Pop, , World Music ve Ethnic Jazz gibi ortak noktası “yenilikçi ve denemeci” olan müzikal türleri yan yana koyuyor. “Voyage”, arayış ve denemelerle ortaya çıkan bu türlerin yeni ve en güzel örnekleriyle dinleyicisine ayrıca keşif yapma imkânı sunuyor.