Joy Türk Akustik - Radyo Dinle - Radyodinleten.com 
Şimdi Çalan Radyo Joy Türk Akustik Dinle www.radyodinleten.com

Joy Türk Akustik Dinle

Joy Türk Akustik dinleyicilerine Radyo Joy Türk FM in bir kardeş frekansı biçiminde popüler slow ve pop parçaları akustik müzik şeklinde yayınlayan özel bir karnaval radyosudur. Radyo Joy Türk Akustik dinleyicilerinin büyük bir keyifle dinlediği gün boyu en güzel şarkıları işitebileceğiniz bu frekansı mobil cihazlar ile de kesintisiz canlı dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıcı yada sanatçıların müzik eserlerini akustik müzik tarzı ile harmanlanan bu kanaldaki yayın akışı oldukça ilginizi çekecektir.  Sevilen bu karnaval radyosunun sloganı “Biz bize müzik.” cümlesi ile ifade edilmiştir. Müzik kanalı hakkında daha fazla açıklama görmek istiyorsanız aşağıdaki detaylı açıklamalarımızı okuyabilirsiniz.

Joy Türk Akustik Radyo, çeşitli sanatçıların Türkçe Pop ve Türkçe Slow müzik türündeki şarkıların akustik olarak internetten yayınlamaktadır. Çok sayıda enstrümanlarla yapılan çoğu müzik belirli bir zaman sonrasında takipçilerinin dinleme algısını tamamen yok ederek sevilmeyen çöp müzikler haline gelebilmektedir. Bu sebeple enstrüman sayısı azaltılarak yapılan akustik müzikler daha dinlendirici ve işlevsel olabilmektedir. İşte tam düşünceye sahip canlı radyo dinleyicilerinin büyük bir zevkle dinleyebileceği frekans olan Joy Türk Akustik Radyo 7 gün 24 saat kesintisiz popüler şarkıları akustik müzik tarzında çalmaktadır.

joy türk akustik dinle

Peki akustik müzik nedir? Elektrik ile çalışan son teknoloji müzik enstrümanlarını mevcut şarkının içerisinden çıkarılarak yada akustik sesler ile yeniden bestelenerek güncellenen müzik türleridir. Bu nedenle bu müzik türünün tarihçesi synthesizer, elektro gitar ve bas gitar gibi elektrikli müzik aletlerinin icadından sonra, bir karşı ihtiyaç olarak hissedildikten sonra başlamıştır. 90’lı yılların tamamında vizyonda yayınlanan popüler televizyon şovu olan MTV Unplugged ile elektronik enstrüman kullanarak akustik müzik yapan sanatçıların sergilediği özel sunumlara “unplugged” performans denmiştir. Akustik müzik ile uğraşan insanlar, müziğin sesini elektronik amfiler sayesinde arttırabilirler. Ancak bu amfi cihazları enstrümanlardan da ayrı olarak üretilir ve sesin kusursuz bir şekilde artışını sağlar. Sonuç olarak şuanda radyo Joy Türk Akustik‘te dinlemekte olduğunuz müzikler açığa çıkar.

Hafta İçi Pazartesi

  • 07:00 – 11:00 Günaydın
  • 13:00 – 18:00 Akustik Hit
  • 22:00 – 00:00 En Güzel Gece
  • 11:00 -13:00 Öğlen Keyfi
  • 18:00 – 22:00 Akşam Keyfi
  • 00:00 – 07:00 En Güzel Gece

Hafta Sonu Cumartesi – Pazar

  • 07:00 – 11:00 Günaydın Hafta Sonu
  • 22:00 – 00:00 En Güzel Gece
  • 11:00 – 22:00 Akustik Hafta Sonu
  • 00:00 – 07:00 En Güzel Gece

İletişim Bilgileri Adres:
Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye Telefon: +90 212 368 62 00 E-posta: iletisim@karnaval.com

İLLERE GÖRE RADYOLAR