Şimdi Çalan Radyo power türk fm www.radyodinleten.com

power türk fm

Power Türk Dinle

İstanbul merkezli radyolardan birisi olan PowerTürk FM, Power Media Group bünyesinde hizmet veren ve ulusal çapta yayın yapan radyo istasyonlarındandır. 1 Şubat 2002 tarihinde yayın hayatına başlamış olan Power Türk FM, İstanbul üzerinden 99.8 Frekansından yayın yaptığı gibi, Türkiye’nin çoğu yerinde de frekans yayınlarına ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda kendine ait web sitesi üzerinden de yayınlara ulaşmanın mümkün olduğu bu radyo, Türksat, Teledünya, Digiturk ve D-Smart gibi platformlardan da insanlara kaliteli ve kesintisiz canlı yayınlar yapmaktadır. İstasyon hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor iseniz aşağıda yer verdiğimiz açıklamaları okuyabilirsiniz.

 

‘Önce Müzik’ sloganına sahip olan PowerTürk FM, Türkçe Pop şarkılarla tasarladığı yayın akışlarıyla birlikte, ihtiyacınız olacak tüm enerjiyi sizlere sunmaktadır. Türkiye’de popüler olmuş, şuan dinlenmekte olan ve herkesin dilden dile dolaştırdığı mükemmel şarkıların yanı sıra, eşsiz programlar ve keyifli yayıncılık anlayışına sahip yayıncılarıyla harika bir gün geçirmeniz için mümkün olabilir. Ulaşılabilirlik anlamında oldukça fazla seçenek sunulan PowerTürk FM, iOS veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızdan indirmeniz için geliştirilen bir uygulamanın yanı sıra, web üzerinden ve normal radyo frekansından kolaylıkla dinlemeye fırsat vermektedir. Radyo PowerTürk mobil dinlenme oranları ile de ülkemizde öncü frekanslardan biri olmanın başını çekmektedir.

Hafta içi her gün yayınlanan Pop Sabah, Top Türkçe Pop, Eve Dönüş, Anında İste gibi programların yanı sıra, hafta sonuna özel olarak düzenlenen Pop 40, Akşam Partisi ve Adrenal-in gibi programlarıyla da dinleyicilere farklı bir bakış açısı ve kaliteli bir yayın akışı sunmaktadır. Her programda farklı bir keyif ve eğlenceye erişebileceğiniz mükemmel konuların tartışıldığı, aynı zamanda aralara serpiştirilen mükemmel pop müziklerle de keyfinizi yerine getirecek bir işleyişle hareket eden PowerTürk FM, Türkiye’nin her yerinden erişim sağlanabilen, Türkçe Pop anlamında tatmin edici bir alt yapıya sahiptir.

Günün her saatinde özel programlarla birlikte sunulan gerçek anlamda kaliteli müziklerle birlikte, eğlencenizi her zaman en üste taşıyabilirsiniz. Ayrıca internet sayfasından müzik dinlemenin yanı sıra, birçok anlamda faydalanmanız da mümkündür. Yayın akışı, Müzik bölümü, haberler, etkinlikler ve resim/video galerisi gibi çeşitli anlamlarda vakit geçirip, dinlediğiniz müziklerle güzel anlar da yaşayabilirsiniz. PowerTürk FM, özel isteklere verdiği değer ve istek çalmada oldukça kaliteli bir işlem bütünü sunmaktadır.

Kaliteli yayıncılık anlamında gerçek manada önemli işler yaptığı gibi, ciddi emekler sonucunda bu güne geldiğini de söyleyebiliriz. Birbirinden deneyimli yayıncıları ve her döneme damgasını vuran şarkıların derlenmesiyle birlikte keyifli zamanlar geçireceğiniz, dinlerken hiçbir zaman sıkılmayacağınız PowerTürk FM, arabada, evde veya işte dinlemek için mükemmel bir radyo seçimi olacaktır. Türkçe Pop müzik tutkunlarının en iyi adresi olarak karşımıza çıkan bu mükemmel radyoda, kendinizden bir parça bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman müziğe ve hoş sohbetlere erişmek için giriş yapabileceğiniz gibi, eğlencenizi asla aşağılara çekmeyecek bir enerjiyi de sizlere sunacaktır. Dilediğiniz her an istediğiniz tüm platformlar üzerinden ulaşım sağlayıp, istek parçalarınızın da milyonlara ulaşmasına vesile olacak PowerTürk Fm mobil dinle seçenekleri ile de sizleri sayfasına bekliyor.

power türk canlıPowerTürk Dinleyici Frekans Bilgileri:
Adana 94.80, Ankara 106.90, Antalya 105.70, Bodrum 103.70, Bursa 99.80, İzmir 105.70, Çeşme 105.70, Göcek 103.70, Eskişehir 106.90, Bolu ve Abant 99.80, İstanbul 99.80, İzmit 99.80, Diyarbakır 103.70, Gaziantep 91.70, Konya 95.70, Malatya 99.70, Osmaniye 91.70, Marmaris 105.70, Kayseri 95.50 FM il frekansları üzerinden yerel bölgelerde cihazlarınız aracılığıyla bu özel radyo istasyonu canlı dinlenebilir.

Power Türk Uydu Bilgileri Tele Dünya Bilgisi
Türksat 3 A 42ºFrekans 11.096 MhzSymbol Rate 30000 Msym/s
FEC 5/6
Polarizasyon: V-Dikey
Radyo da 2 nolu kanalda
DSMART: 525. Kanal
 

İLLERE GÖRE RADYOLAR