Şimdi Çalan Radyo Metro Fm www.radyodinleten.com

Metro Fm

Metro Fm, 14 Temmuz 1992’de “Radio Ga Ga” şarkısı ile yayın yaşamına başlayan bir radyo kanalıdır. Metro Fmaynı zamanda Türkiye’nin ilk özel ve yabancı müzik şarkıları çalan radyo kanalıdır. Uzan Grubu tarafında kurulan radyo kanalı, uzun yıllar bu Grup altında hizmet verdikten sonra TMSF’nin el koyması ile kısa süreli devletin eline geçmiştir. Eylül 2005’te düzenlenen ihale ile birlikte Kanadalı iletişim grubu Canwest’e 22.850.000 dolar bedelle satılmıştır. Sonrasında ise 2007 deki mali krizden etkilenen grup radyo kanalını satılığa çıkararak, Spectrum Medya’ya Metro Fm’i satmıştır. Ve o günden günümüze kadar radyo kanalı Spectrum Medya bünyesinde biz dinleyenlerine hizmet vermektedir.
Metro Fmyayın akışında Yabancı pop şarkılar ağırlıkta olmak üzere yer yer türkçe hit şarkılarada yer vermektedir. Metro Fm, kaliteli programcıları ve Dj’leri ile dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır. Birbirinden popüler yabancı şarkılar Metro Fm top20 ve top40 listeleri ile dinleyenlerinin beğenisine sunulmaktadır.
Radyo kanalının programcıları;

Mustafa Kemal Pehlivan
Bertan Horasan
Mehmet Yankı Yönel
Kenan Sarıkaya
Uğur Şener

Metro Fm

Frekans Bilgileri
Metro Fm’in frekans adresleri aşağıda verilmiştir. 20’nin üzerinden karasal yayına sahip olan Metro Fm’i aşağıdaki frekans adreslerini kullanarak canlı dinleyebilirsiniz. Frekans adreslerinden verim alamayan radyo dinleyicileri internet üzerinden online olarak Metro Fm dinleyebilirler.
88.4 Malatya
88.8 Samsun
91.2 Diyarbakır, Sakarya
92.4 Bodrum
93.5 Balıkesir
95.2 Çorlu
96.0 Adana, Denizli, Tekirdağ
96.1 Marmaris
96.4 Fethiye
96.5 Zonguldak
97.2 Ankara, Bursa, Çeşme, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir
98.0 Alanya
98.2 Trabzon
98.9 Kayseri
102.6 Antalya, Edirne
103.1 Osmaniye
103.3 Göcek
103.7 Gaziantep, Şanlıurfa
104.0 Köyceğiz
108.0 Mersin

Metro Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı resmi internet sayfası: https://metrofm.com.tr/
SMS :
Telefonunuzun mesajlar menüsünden yeni mesaj kısmına, mesajınızın başına METRO yazıp bir boşluk bırakıp mesajınızı yazıp 3717′e yollayabilirsiniz.
Metro Fm‘e yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca radyo kanalı Jelli Metro Fm 

 

İnternet üzerinde aktif olarak yayın yapmakta olan, yerli yabancı tüm radyo frekanslarını tek bir adres üzerinde bulabileceğiniz radyodinleten.com; ihtiyaç duyduğunuz müzik keyfini sizlere fazlasıyla sunmaya geliyor.

Farklı telden yayın yapan müzik radyolarını bir bir dinleyebileceğiniz, dinlerken en çok sevdiğiniz şarkıcıların en popüler parçalarını bulabileceğiniz tüm radyolar sitemiz üzerinde sizler için listeleniyor.

​Radyo cihazı olmadan, istediğiniz her ortamda rahatlıkla farklı radyoları kolayca dinlemenize imkan sunan radyodinleten.com, sizler için yayın akışları farklı olan radyoları farklı kategoriler üzerinde sıralayarak sizlere sunmaktayız.

Pop müzikten hoşlananlar için en iyi pop müzik yayını yapan frekansları bu kategori içerisinde bulabilir istediğiniz şekilde pop müzikleri dinleyebilirsiniz. Dilerseniz rock müzik yayını yapmakta olan onlarca radyo içerisinden canlı radyo dinlemenin sınırsız keyfini sizlerde kolayca yaşayabilirsiniz. Son dönemlerde radyo dinleme anlayışı değişti tek tek radyo aramak artık tarihe karışıyor.

Tek bir tık ile yayın yapmakta olan tüm radyolar bir sayfa üzerinde sizler için toplanıyor. Sevdiğiniz, her gün duymak istediğiniz en popüler müzikler radyoların canlı yayın akışları ile sizlere ulaşmaya devam ediyor. radyodinleten.com üzerinden kolayca radyo dinleyebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ruh haline göre birbirinden özel kategorilerden seçimler yaparak diğer müzik türlerine de kulak verebilirsiniz. Daha önce dinlediğiniz dinleyince çok ama çok seveceğiniz klasik, pop, rock, klasik diğer müzikler Türkçe yayın akışlarıyla siz müzik severlere ulaşıyor. Tüm bunların yanı sıra yabancı müzik dinlemekten hoşlanan radyo dinleyicilerimiz için sitemiz üzerinde yabancı müzik yayını yapan en popüler radyo frekansları da bulunuyor.

Sitemize hiçbir üyelik işlemi olmadan kolayca giriş yapabilir, canlı radyo dinleyerek gününüzü keyifli bir hale getirebilirsiniz. Canlı radyo sayesinde sadece müzik dinlemekle kalmaz aynı zamanda Türkiye’nin en popüler Djleri ile çok keyifli saatler geçirebilirsiniz. Dilerseniz canlı bağlantılar ile radyo yayınlarına sizlerde dâhil olabilirsiniz. Tüm bunlar radyodinleten.com sayesinde oldukça kolay.

İLLERE GÖRE RADYOLAR