Şimdi Çalan Radyo marmara fm www.radyodinleten.com

marmara fm

1993 yılında kurulan Marmara Fm o dönem 105.2 frekansından yayın yapıyordu, bir dönem yayınına ara verdi ve şuan www.marmarafm.net sitesi ile internet üzerinden yayınına devam ediyor.

Hassasiyetlerimizden ödün vermeden, Hakk’ı ve hakikati anlatmak için, İlk günkü gibi heyecanla, yeniden yayın hayatımıza dönüyoruz… facebook.com/FmMarmara twitter.com/FmMarmara www.marmarafm.net

Marmara Fm 1993 yılında İstanbul’da kuruldu. İstanbul merkezli, ulusal yayın yapmaktadır. Türkiye ve Avrupa’da da büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. İstanbul’un Üsküdar ilçesinden yayın yapmaktadır. Sunucuları arasında Eşref Ziya, İbrahim Sadri ve Münib Engin Noyan yer alır. Gün boyu devam eden canlı yayın akışı Müzik, Haber ve Kültürel programlardan oluşmaktadır. “İyi şeyler dumak isterseniz, Marmara Fm!” sloganı ile Marmara Fm, Türk Halk Müziğinden, Sanat ve Tasavvuf Müziğine, Yabancı sözlü müzikten Dünya müziklerine kadar geniş yelpazede müzik yayını yapan Marmara FM, saat başı haberleriyle de gündemin nabzını tutmaktadır.