Şimdi Çalan Radyo 90lar Fm www.radyodinleten.com

90lar Fm

Doksanlar FM dinleyicisine en eski müzikleri çalarak bir dinleyici kitlesi yakalamaya çalışıyor. Tamamen nostaljik diyebileceğimiz bu internet frekansının yayınları kıza zamanda hedeflenen kitleye de ulaştığı aşikardır. Radyo Doksanlar FM  90’lı yılların tamamı ve 2000’li yılların başlarında Türkiye gündemine oturmuş en popüler müzikleri değerli hayranları tarafından online yayınlıyor. Bu eşsiz müziklerin radyosu 17 Ocak 2015 tarihinde ilk test yayınına başlamış olup tek bir format türünde canlı yayın yapmayı tercih etmemiştir.  Doksanlı yıllar ve sonrasına ait tüm slow, pop, arabesk ve fantezi müziklerin en muhteşemlerini yayınlarında aralıksız tekrarlamaktadır. Ayrıca dinleyicilerine internet üzerinden eskiye dair anımsadıkları müzikleri istek olarak belirtmeleri halinde tercihen yayınlarına aktarıyor.

Radyo Doksanlar FM canlı yayın ekibi bu radyonun yaşına kıyasla çok daha tecrübeli olup, ülkemizin sahip olduğu bir çok özel radyo frekansında tecrübe edinip tercihlerini 90’lar FM’den yana kullanmışlardır. Kısaca bu radyo frekansını dinlerken alanında uzman ekip arkadaşlarıyla birlikte olduğunuzu çok kısa zamanda sizlerde fark edeceksiniz. Ayrıca yayın kbps değeri yani ses kalitesini de orjinal CD kalitesinde tutmayı kendilerine alt çıta gördüklerini mobil canlı yayınlarından bile anlaşılmaktadır. Radyo 2000-2002 yıllarında gündemde kalmış harikulade albümleri göz ardı etmeyerek DoksanFM dinleyicilerine ufak bir kaçamak olarak nitelendirebileceğimiz biçimde anımsatmayı da unutmuyor.

doksanlar fm dinleDoksanlar Radyo dinleyicilerine sayfalarında diğer radyo sitelerinden farklı ufak jest ve sürprizlerde yapıyor. Böylece takipçilerini sayfalarında daha uzun süre tutmayı da başarmakta. Bunlar albüm kapakları, özel videolar, şarkı sözleri, doksanlı yıllardaki yaşam gibi bir çok eğlenceli opsiyonlar yansıtmakta. Henüz bir frekansa sahip olmayan bu nostaljik radyonun en kısa zamanda fm frekans bandına sahip olacağından hiç şüphemiz bulunmamaktadır. 90 lı yılların ve radyonun yayınladığı albüm ve eserlere örnek vermek istersek bunlar; “Tarkan – Kıl Oldum, Sertab Erener – Ateşle Barut, Demet Sağıroğlu – Arnavut Kaldırımı, Atilla Taş – Ham Çökelek, İzel & Çelik & Ercan – Dönmelisin, Burak Kut – Bebeğim, Ozan Orhon – Oldu mu Şimdi, Grup Vitamin – İsmail, Barbaros Hayrettin – Ben Sizin Babanızım, Grup Laçin – Bekar Gezelim” sadece bir kaçıdır. Paylaşmaya değer radyomuzu dinlerken sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla beğenmeyi lütfen unutmayın.